Московський суд заборонив Мустафі Джемілєву в’їзд до Росії

Суспільство
13.02 11:14
585
0

12 лютого лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву відмовили у в'їзді у Росію, повідомляє УНІАН. Він не зможе взяти участь у судовому засідання стосовно заборони його в'їзду до Криму.

В ухвалі суду зазначається, що виконання рішення Федеральної міграційної служби стосовно заборони Джемілєву їздити у Крим не утруднить виконання судового рішення", - цитує ТАСС.

Суд відмовився призупинити заборону Федеральної міграційної служби на в'їзд до Росії, мотивуючи це тим, що "що подібні рішення не входять до компетенції Федеральної міграційної служби, оскільки приймаються з метою забезпечення безпеки або громадського порядку"

"Ми не володіємо інформацією про ініціатора обмеження на в'їзд, але припускаємо, що це органи, які відповідають за безпеку на території держави", - заявили представники міграційної служби.

Перше засідання за позовом Джемільова мало відбутися 22 січня, проте слухання перенесли на 12 лютого у зв'язку з хворобою судді. Лідер кримських татар не вірить, що виграє суд, однак переконаний, це ще один крок у боротьбі за повернення в Крим.

Мустафі Джемілєву заборонили в'їзд на півострів в травні 2014 року.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори