10 речей, які показав світу Порошенко

Суспільство
14.02 10:00
2385
0

П'ятий президент України любить дивувати, а іноді і шокувати публіку несподіваними сюрпризами під час своїх публічних виступів. Протягом останнього року він показував, прапор, мотанку, ікону, чотки, шматок розстріляної маршрутки під Волновахою та інше.

Політолог Сергій Гайдай вважає , що потяг до ілюстрації своїх промов є особистою рисою характеру президента:

"Порошенко як досвідчений політик знає важливість ілюстрування публічних виступів і використовує це. Не бачу якоїсь різниці між особистими рисами поведінки та політологічними прийомами. Добре, що він це робить, використовуючи власний досвід. Сумніваюсь, що це якісь спеціальний політтехнологічний прийом".

Психолог Олексій Пивоваренко розділяє те, що показував Порошенко на три групи.

"Я б відніс паспорти російських військових та шматок маршрутки з-під Волновахи прагненням переконати недовірливий Захід у своєю правоті. Це підсвідомі дії реаліста у спробі перемогти певну недовіру до себе. Лялька-мотанку, шеврон "Укроп" та прапори – це піар на символах, які важливі для Порошенка як лідера. Він ідеаліст, якій прагне показувати матеріальні докази своєї правоти", - каже Пивоваренко.

У третю групу психолог відносить релігійні символі, які Порошенко показував публіці.

"Ікона та чотки – свідчення про його релігійність та віру у поту стороні сили, які мають для нього важливе значення. Релігія та все, що із нею пов'язане прагнення заручитися підтримкою цих сил".

Військові паспорти та військові білети: «Скільки свідоцтв світу ще потрібно отримати, щоб визнати очевидний факт: є іноземні боєприпаси, російські солдати, яки воюють за гроші, є регулярні війська а також інструктори ... Які вам ще потрібні факти та свідчення, про присутність російських військ в Україні?»
Шматок обстріляної маршрутки під Волновахою: «Для мене – це символ терористичної атаки проти України. Тероризм – це світова проблема і ми переможемо!
Шеврон УКРОП: «Нехай вони нас називають «укропи». Тому що УКРОП розшифровується дуже просто – український опір»
Ручка Януковича: «Це та сама ручка, якою так і не було підписано Угоду про асоціацію 29 листопада минулого року на саміті у Вільнюсі. Ця ручка показує, що історичні події невідворотні і сьогодні я планую виправити помилку свого попередника»
Лялька-мотанка: «Приходиш зранку на роботу, - і вже стало традицією, - береш ляльку, дивишся на неї і думаєш, що ти за цей день повинен зробити, щоб захистити країну»
12 березня у Європарламенті тоді ще народний депутат України Петро Порошенко розгорнув прапор Військово-морських сил України прямо з гостевої трибуни.
Прапор ЄС: «Україна готова підписати угоду про асоціацію з ЄС у будь-який час і якнайшвидше, після того як європейська сторона виконає необхідні технічні та юридичні приготування»
Плакат «Я Волноваха»: «Сьогодні весь наш величезний майдан гідності заповнений людьми, яки тримають плакати «Я є Волноваха». Я також ношу такий значок. Мене обурило, як і вас, коли ми дізналися про російську ракету, яка влучила у автобус із мирними людьми»,.
Ікона Божої матері :
Чотки: «Це православні чотки. Я так звик. Насправді, кількість цих ланок означає дев'ять євангельських блаженств, дві головні заповіді і десять заповідей Мойсея»

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори