Росіяни почали готувати бомбосховища

Суспільство
13.02 12:31
696
0

У Росії почали готувати бомбосховища на випадок можливої війни.

"Для тих, хто перебуває в психозі на випадок можливої війни і цікавиться, чи є у нас бомбосховища. Чую інколи: "А що з нами буде, якщо по Липецьку почнуть бахкати? А чи є в нас бомбосховища? А де вони?". Паніка має під собою підґрунтя. "Якщо що" то нашому місту цього разу дістанеться точно. Під час Великої вітчизняної війни наше місто не було якимось стратегічним об'єктом. Зараз тут багато цілей – авіабаза, комбінат, інші стратегічні підприємства. Сюди битимуть у першу чергу" - пише на своїй сторінці в соціальних мережах журналіст з Липецька Євген Федерякін.

За словами начальника управління Цивільної оборони та надзвичайних ситуацій Липецька Юрія Насоновича, рятувальники до війни готові і вже розробили план евакуації мирного населення. Насонович переконує, що населення міста буде евакуйовано при перших ознаках можливої війни. В місті залишиться лише невелика кількість людей, котра буде підтримувати інфраструктуру. Для них створено бомбосховища. Вони розташовані на глибині 8 – 15 метрів, мають необхідні запаси продуктів і всього необхідного на декілька днів. Одне таке бомбосховище може вмістити від 100 до 1200 осіб.

Всього в місті їх 150. Розташовані вони на підприємстві "Ростелеком", хлібзаводах №3 та №5.

"Якщо буде шухер, нас усіх посадять в ешелони і відправлять в глибину країни. Здрастуй Урал та Сибір!" - констатує Федерякін. Також журналіст виклав в соціальні мережі фото підготовлених бомбосховищ.

Липецьк – півмільйонне місто, котре знаходиться на відстані 450 км від Москви та за 500 км від Донецька.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори