Наступним кроком Кремля стане відкрита війна з Україною - Кох

Суспільство
08.08 16:05
1317
0

Росія переживає важливий перехідний період: Кремль більше не може підтримувати високий внутрішній рівень схвалення зовнішньої політики без будь-яких саморуйнівних кроків.

Про це пише колишній віце-прем'єр Росії Альфред Кох на сторінках німецької газети Die Welt.

"Післясмак приєднання Криму вичерпано, як і вичерпана тема агресії на сході України. Наступним кроком буде відкрита війна з Україною або навіть серйозна провокація по відношенню до НАТО", - говорить колишній російський чиновник.

Читайте також: Лавров просить уряд Малайзії відмовитись від трибуналу по Боїнгу

Саме тому внутрішня політика в даний час є основним засобом для підтримки популярності президента Росії Володимира Путіна.

"Тому що зараз почнуться два важливі процеси: з одного боку, - боротьба проти знакових фігур єльцинської епохи, з іншого боку - повне руйнування всієї серйозної опозиції", - говорить Кох. Цю тенденцію він вже бачить в демонстративному вбивстві Бориса Нємцова.

На думку Коха Кремль демонстративно намагається запобігти участі демократичної опозиції на чолі з Олексієм Навальний і Михайлом Касьяновим на місцевих виборах.

Такі репресії майже не знаходять відображення в західних ЗМІ. "Але, якщо вони не будуть приділяти цьому увагу, мало хто дізнається про це", - підкреслює Кох.

"Тому на іноземних журналістів, які працюють в Росії, зараз лежить велика відповідальність", - переконаний він.

"Тільки тоді західні лідери посилять тиск на Путіна, щоб забезпечити досить чесні та прозорі вибори в Росії. Без цього Росія зробить ще один крок до самодержавства", - резюмує Кох.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори