Європейський вал обійдеться Україні удвічі дешевше

Суспільство
18.02 14:02
855
0

Будівництво стіни безпеки на кордоні з Росією буде коштувати близько 4 млрд. грн. замість 8,5 млрд., які планувалися спочатку. Про це заявив Арсеній Яценюк на засіданні Кабміну.

Засоби автоматичного ураження будуть збудовані, системи відео спостереження та контролю вже почали працювати на 7 ділянках кордону.

"Європейський вал будується і буде побудований. Кому це не подобається – ми забезпечимо квитком в одну сторону. Це стосується як тих, хто виступають проти цього на місцях, так і тих, хто виступає проти цього в парламенті", - заявив Арсеній Яценюк.

З початку проекту "Європейський вал", якій передбачає будівництво системи оборонних споруд вздовж 2000 км сухопутного кордону з Росією, вже було витрачено 160 млн. грн. За ці гроші було збудовано майже 90 км загорожі, 37 блок-постів, 200 бліндажів, 60 км траншей та ходів сполучення. На шести ділянках запроваджена система візуального спостереження та контролю.

"Ми створили новий проект будівництва цієї стіни, якій зменшує вартість одного кілометру з 3,7 млн. грн. до 1 млн. Оптимізація буде досягнута завдяки запровадженню систем автоматичного ураження при нелегальному перетині кордону, запровадженням сучасних інформаційних систем спостереження та покращенням логістики", - заявив голова Прикордонної служби України Віктор Назаренко.

Держпідприємство, яке займається розробкою та будівництвом валу, було передано у склад Державної прикордонної служби.

З метою швидкого обрання підрядників та безпеки подробиці будівництва будуть оголошені державною таємницею.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори