Киргизстан офіційно став членом ЄАЕС

Суспільство
12.08 16:35
480
0

Сьогодні влада Киргизької Республіки офіційно підписала документ про вступ до Євразійського економічного союзу. Відтепер мешканці країни зможуть працювати у будь-якій країні союзу на загальних умовах.

Серед змін, які відбудуться у країні, - скасування митного контролю на кордоні країн, які є членами ЄАЕС. Також киргизи тепер не будуть вважатися у Росії "чорними емігрантами". Вони зможуть працювати у РФ до одного місяця без реєстрації.

"Із вступом до ЄАЕС у Киргизії з'являться нові інвестиційні можливості та перспективи реалізації великих інфраструктурних проектів, насамперед у сферах енергетики, транспорту та сільського господарства" - повідомили на сайті Економічного союзу.

Відтепер також у країнах-партнерах Киргизької республіки будуть мати юридичну силу освітні дипломи, які надали місцеві навчальні заклади.

Читайте також: Російські військові кораблі "прогулювались" біля берегів Латвії

Євразійський економічний союз створений 29 травня 2014 року для встановлення економічних відносин, скасування митних обмежень. Зараз до нього входять Росія, Білорусь, Казахстан та Вірменія.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори