У МВС зникло вісім мішків вилученого бурштину

Суспільство
13.08 14:49
2139
0

Співробітники Міністерства внутрішніх справ не можуть дорахуватися кількох мішків з бурштином, вилучених 4 серпня у держпідприємства "Укрбурштин". Про це повідомили в МВС, пише Голос.

"Зараз перевертають всі кабінети та приміщення з метою пошуку відсутнього бурштину. За попередніми даними зникло вісім мішків бурштину зі ста чотирьох", - повідомили в МВС.

Також у відомстві зазначили, що поки не можуть призначити експертизу вилученого каменю, яку необхідно провести в рамках кримінального провадження, з тим, щоб встановити його родовище і реальну вартість.

Читайте також: Податкова міліція проводить обшук в "Укрбурштин"

"У нас є відео, де співробітниками відомства було зафіксовано сто чотири мішка бурштину. Під час проведення експертизи, безумовно, виникне питання про відсутні вісім мішків. Тому ми поки не можемо її призначити, поки не знайдемо недостачу. Ви ж розумієте, що це кримінальна відповідальність для слідчого, коли пропадають вещдоки і арештоване майно", - пояснили в МВС.

У міністерстві також не виключили, що відсутні мішки могли викрасти зловмисники.

"Коли везли бурштин в Київ, був поспіх, керівництво квапило. Там і протоколи з описом майна не зовсім правильно були складені. Можливо, на це й розраховували ті, хто його вкрав. Але про це поки говорити рано. Це всього лише одна з версій", - уточнили у відомстві.

На уточнююче питання, чи буде відкрито за цим фактом кримінальну виробництво, в МВС відповіли, що поки все ж сподіваються знайти відсутній бурштин.

Нагадаємо, 4 серпня, співробітники правоохоронних органів вилучили партію бурштину у "Укрбурштин" в рамках кримінального провадження за фактом зникнення двох акумуляторів у невідомої особи.

За словами Арсена Авакова кількість вилученого бурштину склало 2,6 тонни.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори