Росія проведе вибори на Донбасі - експерт

Суспільство
15.08 11:46
1404
0

Журналіст видання "Хвиля" Сергій Климовський написав статтю, у якій розповів, навіщо Росія збирається провести вибори на окупованих територіях Донбасу.

На думку експерта, основною причиною проведення виборів є захват влади російськими особами. Кремль хоче отримувати дохід з "республік", а також розпоряджатися всіма фінансами. Також Климовський додав, що Росія відноситься із недовірою до місцевих чиновників.

"Кремль не вірить у лояльність місцевих. Ні цивільних, ні воїнства. Точно так само, як Кремль не вірить і в лояльність кримчан, чому і розставляє там по адміністраціям москалів. Жителям Донбасса Кремль не вірить ще більше. Тому Кремль давно і логічно хоче змінити місцевих на москалів, але поки це він міг робити тільки вибірково" - пише журналіст.

Журналіст також наголосив, що процес заміни влади на російську вже розпочався під виглядом видачі паспортів РФ. На думку Климовського, цей процес створений для того, щоб і росіяни, і місцеві сепаратисти стали однім цілим, і Росії було легше висувати своїх на виборах.

Читайте також: Терористи влаштують "парад полонених" 24 серпня

Сергій Климовський запевнив, що уряд Росії жодним чином не турбує добробут мешканців областей. Усі фінансування направлені лише на підтримку проросійської думки населення Донбасу.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори