У Маріуполі відкрився логістичний центр «Волонтерський шлях підтримки»

Суспільство
16.08 21:21
1653
0

Завдяки чіткій організації та зв'язку з військовими, волонтери зможуть оперативно дізнаватись про потреби і розподіляти наявну допомогу туди, де вона необхідна. Пише Радіо Свобода.

Потреба у волонтерській допомозі підрозділам української армії в зоні бойових дій залишається нагальною. Бійці потребують допомоги у забезпеченні їжею, медикаментами, миючими засобами, амуніцією, технічним забезпеченням. За словами маріупольських волонтерів, матеріальні та фінансові можливості всіх волонтерських організацій та "донорів" вичерпались. Саме тому виникла потреба створити логістичний центр, який зможе забезпечувати солдатів усім необхідним та буде розташованим у прифронтовій зоні.

Читайте також: Бійці "Азову" влаштували свято для дітей у Маріуполі (фото)

Перший єдиний логістичний центр "Волонтерський шлях підтримки" відкрився на вулиці Шмідта в Маріуполі. Головна мета центру – акумулювати потреби конкретних підрозділів та усю донорську допомогу. Ідея створення центру належить керівнику благодійного фонду "Підтримка і Турбота" Дмитру Трунову, який разом з головою "Дарницької громадської варти" Геннадієм Сінцовим здійснювали перші перевезення вантажу на склади у прифронтовій зоні.

Потреба у створенні єдиного складу виникла й через неузгодженість та хаотичність роботи українських громад з-за кордону, зокрема у Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі, Німеччині та Франції. Допомога відправлялась до Києва, або ж на прилеглі території: Волинь, Буковину та інші, що збільшувало витрати на перетранспортування вантажу. Тому виникла ідея створення декількох платформ допомоги: нідерландсько-української, бельгійсько-української, німецько-української та французько-української, пояснює представник Європарламенту Ростислав Демчук.

Перший гуманітарний вантаж, який прийшов на склад до Маріуполя, було надіслано нідерландсько-українською платформою фондом "Ukraine Today". Від цього фонду до України прибуло 20 тонн вантажу, який переважно було розподілено між лікарнями, та значну його частину було відправлено і до Маріуполя, розповідає волонтер та лідер всеукраїнського жіночого руху "За вільну Україну" Раїса Шматко.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори