Російська армія втратила на Донбасі секретну зброю

Суспільство
25.02 12:57
3816
0

У районі н.п. Ровеньки на Луганщині російські спецслужби другий день шукають втрачену спецустановку секретної зброї. За даними радіоперехоплення російської армії, опублікованими в блозі Олега Ярчука, підрозділ в/ч 35690 - центр спеціального призначення ФСБ, другий день намагаються знайти на окупованій території Донбасу загублену установку "Об'єкт Вега".

Довідка від Ярчука: "Об'єкт Вега" - це мобільна установка ретрансляції закритих шифрованих каналів зв'язку в умовах активної радіоелектронної протидії. Зовні - це броньований кунг на шасі КАМАЗу, малопомітного в загальній колоні. Єдина відмінна риса - напівсферична антена на передній частині кунга. Новітня розробка РФ, ще не надійшла на озброєння.

Судячи з опублікованих в блозі перехопленнями, російським спецслужбам у зоні пошуку протидіють "кілька ДРГ невідомого походження", в бойовому зіткненні з якими у вівторок російські окупанти втратили три людини. Також пошуки ускладнюються "масового застосування фрагментарного мінування площі", в результаті чого ще два ФСБ-шника в середу перетворилися у "вантаж 200", ще один відправився в госпіталь. Що цікаво, цим втрати серед окупантів не обмежилися. За даними радіоперехоплення, в середу втрачено зв'язок з кінологічною групою в/ч 35690 в зоні пошуку.

Даний факт не можна залишати без уваги з кількох причин. По-перше, якщо ВСУ отримають в своє розпорядження новітній зразок російського озброєння, то факт присутності російських військ на Донбасі буде незаперечним і Лавров вже не зможе цього спростувати. По-друге, сам по собі даний зразок є цікавим не лише розвідці нашої країни, а й для розвідок інших країни антиросійського табору. По-третє, факт, що секретну установку вкрали з-під носа російських спецслужб на окупованих територіях Донбасу, говорить про серьезну підготовку тих, хто вчинив цю зухвалу операцію. Якщо вчора ще можна було припустити, що це справа рук донецьких партизанів-патріотів, то зараз цей факт не настільки очевидний: партизанам важливо здійснити диверсію і приховано відійти, тому їм простіше було знищити установку, ніж займатися її маскуванням або транспортуванням на неокупованих території. Серйозне мінування зони пошуку і активне винищення пошукових загонів говорить не на користь партизан, які навряд чи мають відповідну підготовку для протидії російським спецслужбам.

Теги: Військова техніка, серкетна зброя, Росія, АТО, Донбасс, обєкт Вега

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори