Комуністи відреставрували пам’ятник Леніну на Чернігівщині

Суспільство
19.08 15:19
597
0

У місті Семенівка, що в Чернігівській області, комуністи відреставрували та встановили у центрі пам'ятник Леніну. Його повалили місцеві активісти в минулому році.

Про це повідомляє Український інститут національної пам'яті.

Науковці нагадують, що закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" вимагає однозначного демонтажу пам'ятників людям, які займали керівні посади в комуністичній партії. Також під заборону потрапляють ті, хто обіймали керівні посади у вищих органах влади та управління СРСР, УРСР.

Читайте також: Луцький Меморіал Слави осквернили черепом і бабою Ягою (фото)

У інституті наголошують, що пам'ятник Леніну в райцентрі Семенівка Чернігівської області безумовно підпадає під демонтаж. Будь-яка інша позиція, рішення та дія вважається аморальним, протиправним та знущанням над пам'яттю жертв українського народу, які постраждали від комуністичного тоталітарного режиму.

Нагадаємо, у травні цього року президент Петро Порошенко підписав декілька законів пов'язаних з комуністичним режимом. Вони забороняють пропаганду та символіку комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів, а також відкривають доступ до архівів репресивних органів.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори