Путін приїхав у Крим, щоб показати, хто в домі господар

Суспільство
20.08 14:56
Іванна Мусієнко
1104
0

Російський президент Володимир Путін побував із 3-денним робочим візитом у Криму. Це його третій візит з часу незаконної анексії Криму. Цього разу долучились ще прем'єр Дмитро Медведєв, міністр освіти і науки Дмитро Ліванов.

Із місцевими кримськими керівниками обговорювали як розвивати внутрішній туризм. Зокрема і в Криму. На другий день свого перебування на півострові Путін в батискафі занурився на глибину 80 метрів Чорного моря.

"Приїзд Путіна до українського Криму без погодження з українською владою – це виклик для цивілізованого світу. Такі поїздки означають подальшу мілітаризацію окупованого українського півострова і призводять до його ще більшої ізоляції", - написав про візит Путіна Петро Порошенко на своїй сторінці у Фейсбук.

- Майбутнє Криму визначили люди, які й живуть на цій території. Вони проголосували за "возз'єднання з Росією". Все. Крапка, — відповів Путін на цей коментар, коли спілкувався із журналістами.
Український МЗС теж направив ноту протесту російському закордонному відомству. Мовляв, "спроби Кремля інтерпретувати непогоджені візити в Україну як внутрішньодержавні поїздки є нікчемними. АР Крим та м.Севастополь є і залишатимуться невід'ємною частиною України".

В російському МЗС такій заяві здивувалися. Назвали її "демаршем Києва" і відповіли, що "візит російських посадових осіб у Республіку Крим і Севастополь є сугубо внутрішніми справами РФ.

Читайте також: Головлікар клініки у Криму запропонувала персоналу замість зарплати смоктати чупа-чупс

А республіка Крим і місто федерального значення Севастополь є невід'ємною частиною Російської Федерації. На них у повній мірі розповсюджується її суверенітет і російські закони".

Експерт із зовнішньої політики Сергій Солодкий у коментарі "Знай" розповів, що своїм візитом до Криму, Путін хотів показати всім, що лише він є впливовим центром у Російській Федерації.

- Візит Путіна і російського прем'єра показує, хто в домі господар. Бо кримській пресі почали обговорювати з'ясування стосунків між локальними елітами і боротьбу за крісла. Через це можуть з'явитися протестні настрої.

Візит Путіна - це прозорий натяк усім місцевим князькам, що місцева політика не може робитися інакше, ніж вони робиться в усій Російській Федерації. А робиться вона згідно жорсткої вертикалі, де є впливовий центр, Путін і більше ніяких ігор у демократію бути не може. Думаю, що Путін обов'язково неформально поспілкувався з окремими керівниками Криму. Дав їм чітко зрозуміти, що у їх політичних іграх є рамки.

Читайте також: Стрілочний завод Керчі страйкує проти низьких зарплат

Також у пресі почастішали сумні аналізи про провал туристичного сезону в Російській Федерації. І тут Путін своїм прикладом продемонстрував, що це питання стоїть серед пріоритетних у російській політиці. Щоб кримчани на Москву не гнівалися.

Також ця поїздка як пошук яскравого інформприводу. В останні місяці порядок денний Путіна не дуже інтенсивний. Зокрема, й по зустрічах із закордонними колегами. І картинкою з пірнанням на дно моря він знову зміг привернути увагу журналістів.

Автор матеріалу: Іванна Мусієнко

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори