Чотири центри путінської пропаганди знаходяться у маленьких містечках РФ

Суспільство
19.08 19:18
822
0

Завдяки можливості відслідковувати пошукові запити у Google Trends, російський блогер regz1 знайшов чотири населені пункти у РФ, звідки йде найбільша активність відповідних запитів.

Так, по запитам "Майдан", "Боїнг", "Референдум", "Порошенко", "Правий сектор", "Донбас" більш за все цікавляться в маленьких російський селищах Ольгино, Яблоновський, Перекатний і Зелене Місто. Населення міста Яблоновський складає 30 тисяч мешканців, а в Перекатному взагалі мешкає всього 244 людини.

"Завдяки сервісу вдалося також встановити, що подібні запити з'явилися наприкінці 2013 року, перед кримськими подіями. Наприклад, подивившись статистику по слову" НАТО ", легко помітити - до середини 2013 року найбільше ця тема цікавила жителів Ульяновської області, що не дивно - в цей час по ЗМІ якраз прокотилася інформація про відкриття в Ульяновську бази НАТО. Вже через рік ситуація кардинально змінилася, і в топ вирвалася вже знайома трійка", - йдеться в матеріалі блогера на сайті d3.ru.

Читайте також: Польща планує активно долучатись до врегулювання конфлікту на Донбасі – Дуда

Користувач regz1 зазначив, що у чотирьох невеликих населених пунктах активність по запитам більша, ніж у Москві та Санкт-Петербурзі. Також він додав, що через ці пункти також розповсюджується і внутрішня пропаганда у Росії, адже там часто шукають за словами "Гречка" та "Санкції".

Google Trends є додатком заснованим на пошуку Google, який показує, як часто певне слово шукають, по відношенню до загального обсягу пошукових запитів, у різних регіонах світу і на різних мовах.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори