"Укрзалізниця" стане акціонерною компанією - Пивоварський

Суспільство
19.08 23:11
1170
0

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський спростував інформацію щодо приватизації "Укрзалізниці".

"Питання про приватизацію не стоїть, не стояло і не буде стояти. Взагалі. Тобто про приватизацію ні в міністерстві, ні на рівні Кабміну ніхто не говорив і це законодавчо заборонено. І взагалі – про це мова не йде. Міфи розпускають ті люди, які не зацікавлені в тих змінах, які зараз в "Укразалізниці" відбуваються", - зазначив міністр в інтерв'ю "5 каналу".

Натомість, сказав Пивоварський, "Укрзалізниця" корпоратизується.

""Укрзалізниця" корпоратизується, це означає, що не буде більше регіональних князівств, не буде королівств, буде одна-єдина публічна акціонерна компанія "Укрзалізниця". Система управління змінюється. Роль генерального директора змінюється. На сьогодні генеральний директор має практично абсолютні повноваження. Після корпоратизації більш активною буде роль правління, це більш колегіальний орган. Генеральний директор також буде членом правління і головою правління", - розповів він.

Крім того, міністр повідомив, що після корпоратизації одразу буде оголошено конкурс. До складу правління, з його слів, люди увійдуть на конкурсних засадах.

Читайте також: "Укрзалізниця" отримала у липні 4,5 млрд доходу

"У правління будуть входити також незалежні члени. І я не здивуюся, якщо деякі з них будуть іноземцями з досвідом або німецької залізниці, або австрійської, або польської, або литовської, або ще якоїсь", - додав Пивоварський.

Нещодавно член громадської ради при Міністерстві інфраструктури України Віталій Руденко заявив, що державна адміністрація залізничного транспорту України "Укрзалізниця" займає одне з перших місць у країні за рівнем корупції.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори