"Я не розумію, хто віддавав наказ по Іловайську" - Бірюков

Суспільство
20.08 09:41
717
0

Радник президента та міністра оборони Юрій Бірюков, маючи доступ до звітів та документації, не може відповісти, хто віддав наказ заходити в Іловайськ.

Про це він розповів в ефірі "Громадського ТБ".

"Я на початку жовтня став радником міністра оборони і почав отримувати доступ до документації, зокрема, по Іловайську. І там, як і раніше, дуже багато питань: хто віддавав і які накази. У тих звітах, які опубліковані за останні тижні, там ось я, наприклад, так і не зміг зрозуміти, хто віддавав наказ по Іловайську", - заявив Бірюков.

Читайте також: "В ЗСУ добровольців більше, ніж в усіх "добробатах" разом" – Бірюков

"Так у нас була минулого року побудована система координації між Генеральним штабом, АТЦ, штабом АТО, координаторами від МВС, координаторами збройних сил при АТЦ", - зазначив він.

"Це ось зараз зрозуміло, хто кому підпорядковується, а торік у нас було окреме царство – це антитерористичний центр, який начебто очолювало СБУ, але ми то розуміємо, що спецслужба там по суті ніколи нічого не вирішувала, при цьому були добровольчі батальйони, які частково були оформлені, а частково – ще ні, були куратори від МВС до кожного окремого батальному, але ми чудово розуміємо, що деякі батальйони не надто цього куратора і слухали", - сказав Бірюков.

За його словами, "тоді тільки вчилися штабний культурі, тоді ще ніхто не вмів воювати".

"І ось точно так і з наказами. Більшість наказів тоді давали усно", - сказав представник "волонтерського десанту" в Міноборони.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори