Україна анулювала диппаспорти Азарова та 88 екс-високопосадовців

Суспільство
20.08 15:45
771
0

Міністерство закордонних справ України анулювало дипломатичні паспорти колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова, екс-голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, екс-віце-прем'єр-міністра Бориса Колесникова та ще 86 колишнім посадовцям та народним депутатам.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МЗС України.

"У зв'язку зі зверненнями ЗМІ повідомляємо, що відповідно до Положення про дипломатичний паспорт України Міністерство закордонних справ анулювало дипломатичні паспорти вказаних нижче громадян України, які втратили підстави для користування дипломатичним паспортом і не повернули паспортний документ до МЗС у передбачений законодавством строк", - зазначається в повідомленні.

"Відповідна робота проводиться МЗС на постійній основі у взаємодії з причетними відомствами з метою забезпечення дотримання порядку користування дипломатичними паспортами України. Згідно із законодавством України МЗС інформує про недійсні дипломатичні та службові паспорти Державну прикордонну службу України та Українське бюро Інтерполу", - сказано у повідомленні.

Читайте також: Львів'янин отримав перший в Україні паспорт без російської мови

МЗС інформує, що пункт 14 Положення про дипломатичний паспорт України встановлює обов'язок осіб, яким оформлено дипломатичний паспорт для здійснення службових відряджень за кордон, повертати відповідний паспортний документ для зберігання до МЗС у десятиденний строк після закінчення закордонного відрядження. Порушення цієї вимоги є підставою для анулювання дипломатичного паспорта.

Також до списку осіб увійшли син Азарова Олексій, екс-народні депутати з Партії регіонів Ганна Герман, Юрій Іванющенко, Артем Пшонка, Микола Рудьковський, Олег Царьов, Артем Щербань, екс-народний депутат від КПУ Оксана Калетник, екс-міністр юстиції Олександр Лавринович та екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

Крім того, до списку увійшли представник колишнього президента Віктора Януковича у Верховній Раді Ігор Мірошниченко, екс-міністр оборони Павло Лебедєв, екс-міністр аграрної політики і продовольства Ігор Швайка та екс-міністр екології і природних ресурсів Андрій Мохник.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори