На Донбасі залишилося питної води на один місяць

Суспільство
21.08 10:46
885
0

Самопроголошеній "ДНР" загрожує продовольче отруєння через обстріл станцій, що фільтрують воду.

На Донбасі райони, які знаходяться під контролем російських терористів, залишилися без питної води. В результаті обстрілу було знеструмлено п'ять фільтрувальних станцій, які подавали воду. На станціях немає хлору, щоб очистити воду, а це означає, що сходу України загрожують масові отруєння. Про це повідомляє повідомляє громадська організація "Оборона Маріуполя" у Facebook.

"В результаті обстрілу знеструмлено п'ять фільтрувальних станцій (КП "Компанія Вода Донбасу"): Горлівська станція (водопостачання м. Горловка і м. Дзержінськ); Червоноармійська станція (водопостачання м. Красноармійськ, Селідово, Добропілля, Димитров); Анадольська станція (водопостачання м. Волноваха і м. Докучаєвськ)", — повідомляє "Оборона Маріуполя".

Також є проблеми з подачею питної води на Єнакіївській фільтрувальній станції (водопостачання м. Волноваха, м. Торез і м. Сніжне). Причиною тому - пошкодження каналу Сіверський Донець — Донбас. І поки воду беруть з резервного водосховища.

Читайте також: СБУ знешкодила 20 диверсійних груп у Харкові та Одесі за липень - Порошенко

"Зараз на території так званої "ДНР" відсутній хлор для фільтрувальних станцій (очікується постачання з РФ), у зв'язку з чим, подача води без очисного процесу призведе до продовольчого отруєння (у разі її вживання) населення м. Шахтарськ, м. Торез і м. Сніжне", — повідомляє "Оборона Маріуполя".

Там відзначають, що на місяць води в сховищах ще є.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори