Під час онлайн-конференції Кернес відповідав на запитання роботів

Суспільство
21.08 20:13
4095
0

Харківській міський голова Геннадій Кернес провів п'яту онлайн-конференцію, на якій відповідав на запитання від користувачів соціальних мереж. Місцевий блогер помітив цікаву річ - більшість запитань меру поставили неіснуючі люди.

Запитання Кернесу поставили користувачі соцмережі "ВКонтакті", 18 сторінок з яких мають ознаки так званих "ботів". За словами блогера, ці сторінки створенні під окремі рекламні проекти та так чи інакше пов'язані з ІТ-компанією Artjoker, яка представляє мера Харкова в інтернеті.

"Питання надходили в прес-службу як прямо під час трансляції, так і збиралися заздалегідь під час промо-кампанії. 82 питання надійшло до трансляції, в тому числі листами і дзвінками від пенсіонерів, ще 221 питання - під час конференції. Вся конференція була знята на відео і транслювалася в інтернеті", - розповів керівник компанії Artjoker.

Читайте також: Кернес хоче написати книгу про страждання на інвалідному кріслі

Як виявилось пізніше, модерацією запитань, які озвучувати, а які ні, займалася прес-секретар міського голови Тетяна Грузинська. Вона повідомила, що більшість запитань підготували члени фан-клубу мера, та зазначила, що серед них не було відверто улесливих.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори