Шахтарі вимагають повернення субсидій під Кабміном

Суспільство
02.03 13:32
1356
0

Знай.ua

Кілька сотень мітингувальників із касками прийшли сьогодні, 2 березня, під будівлю Кабінету міністрів України. Під стук касок, шахтарі вимагають відставки міністра енергетики Демчишина та повернення державного фінансування вугільної галузі. Сьогодні вони планують пікетувати Верховну Раду під час позачергового засідання депутатів. На мітинг приїхали переважно із Західної України – Львова та Волині, проте на заході присутні також шахтарі з Дніпропетровська – Павлоград, з Донецьку – Добропілля, Красноармійськ, з Луганську – Лисичанск та Первомайськ.

"Президент, Верховна Рада та Кабінет міністрів мають змінити своє відношення до вугільної галузі. Вони повинні додати 3,5 млрд. гривень до 1,6 млрд., які виділені цього року. Нам не дали гроші на модернізацію, собівартість, капітальне будівництво та охорону здоров'я", - каже під стук касок один з організаторів заходу та перший заступник голови Незалежної профспілки гірняків України Анатолій Акімочкін.

Він каже, що під час війни держава повинна забезпечити розвиток галузі замість її знищення.

"Нам кажуть, що це потрібно для економії бюджету. Але якщо наші вимоги не почують – це спричинить обвал цілої галузі економіки! Дайте гроші, збережіть робочі місця та податки, замість ліцемерних заяв про "турботу" за нас", - каже Акімочкін.

Народній депутат Олег Мусій з "Блоку Петра Порошенко" прийшов на акцію, щоб підтримати вимоги шахтарів.

"Демчишин продовжує ігнорувати проблеми шахтарів. Але я знаю, що коли ви минулий раз стукали касками під урядом, в Кабміні злякалися. Ви повинні збільшувати тиск на уряд і Яценюка для того, щоб він все-таки включив запропоновані вами зміни до держбюджету", - заявив Мусій.

В натовпі помітні люди із віниками, які прийшли показати необхідність люстрації у Міністерстві енергетики.

"Як банкір Демчишін може управляти вугільною галуззю. Він навіть піч вугіллям нікому не топив! Та якщо ти сам не розумієш ситуацію – то візьми хоча б радників серед фахівців" - каже Наталія Водневська.

Нагадаємо, що сьогоднішня акція – третя за останній місяць. Шахтарі почали приходити під адміністративні будівлі одразу після прийняття бюджету на 2015 рік, згідно з яким працівникам галузі скасували низку пільг, а фінансування скоротили майже втрічі.

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори