ГПУ направила підозру у держзраді екс-депутатам Криму

Суспільство
02.03 16:00
630
0

Генеральна прокуратура направила повідомлення про підозру у державній зраді 76-ти колишнім депутатам Верховної Ради Автономної республіки Крим.

На сайті ГПУ відзначається, що екс-депутатів підозрюють у "вчиненні державної зради, яка виразилося у наданні іноземній державі та її представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, а також публічні заклики до вчинення дій з метою зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України".

Так як півострів Крим досі лишається під окупантом, письмові повідомлення про підозру згідно встановленного порядку передано до посольства РФ у Києві, а також направлено поштою до нелегітимного органу, так званої "Державної Ради Республіки Крим".

Під час розслідування силовики отримали беззаперечні докази того, що у березні 2014 року депутати ВР АР Крим Доніч, Іоффе, Цеков, Бахарєв, Лужецька та інші надали допомогу окупанту при захваті влади.

Доведено, що вони незаконно прийняли ряд постанов, в результаті чого було створено нелегітимне державне утворення "Республіка Крим", яке оголосили таким, що увійшло до складу Російської Федерації. Таким чином, внаслідок цього частину території України було окуповано.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори