Жебрівський проти виборів у Маріуполі

Суспільство
26.08 09:41
702
0

Серед причин, через які голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський виступає проти виборів у Маріуполі — загроза особистій безпеці громадян, а також тривала антиукраїнська пропаганда з боку російських ЗМІ.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Свою позицію я ніколи не приховував і пояснюю її існуванням загрози особистій безпеці та здоров'ю людей, насамперед тих, хто безпосередньо братиме участь в організації виборчого процесу. Крім того, зважаючи на тривалу антиукраїнську пропаганду з боку російського телебачення, сьогодні не доводиться говорити про свободу передвиборчої агітації. Населення дезорієнтоване, людям складно робити усвідомлений вибір в умовах відсутності перспективи розвитку", - зазначив він.

Читайте також: Переселенцям треба терміново дати право голосу - заступник голови ЦВК

Жебрівський також додав, що написав три подання на ім'я голови ЦВК Михайла Охендовського з мотивацією відміни виборів як у окремих районах Донеччини, так і на всіх звільнених територіях.

"Перше подання стосується недоцільності проведення виборів на всій території Донеччини, друге – в межах 30-кілометрової зони від лінії розмежування, третє – в районах, що безпосередньо прилягають до лінії розмежування. В кожному із цих документів фігурує Маріуполь", — наголосив Жебрівський.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори