На боці бойовиків воює понад 17 тисяч росіян

Суспільство
06.03 09:54
657
0

Блогер Олег Ярчук повідомив про формування 9 ударно-штурмових груп загальної кількістю 21 698 чоловік. У секретному повідомленні від 6 березня військові просять про відправлення ще 5 тис солдат та збільшення фінансування.

"Відповідно до попередніх вказівок зі складу підрозділів ополчення сформовано 9 ударно-штурмових груп загальною чисельністю 21698 чол. Для остаточного укомплектування особливого складу просимо вашого рішення про виділення 5000 військовослужбовців зі складу зведених частин. Просимо так само вашого рішення на призначення командувача підрозділами ополчення і формування єдиної штабної структури", - ідеться у повідомленні блогера, якій публікує секретне листування бойовиків в зоні АТО.

Керівництво також просить про підвищення фінансування підрозділів ополчення, у зв'язку із "різким збільшенням кількості громадян РФ, які отримують більш високу винагороду у порівнянні з категорією громадян України". Загалом, у підрозділах бойовиків воюють 17 188 громадян РФ, 3 912 громадян України та 598 громадян інших країн.

Нагадаємо, що 4 березня командувач сухопутними військами США в Європі генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес заявив про 12 тисяч російських військових, які воюють на Донбасі. За даними американської розвідки поблизу із українським кордоном знаходиться ще 50 тис солдатів Збройних Сил РФ.

Теги: АТО війна Росія

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори