Ярошу зробили шестигодинну операцію на ліктьовому суглобі

Суспільство
08.03 22:35
915
0

Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош переніс 6-годинну операцію на ліктьовому суглобі правої руки.

"Відійшов від семигодинного наркозу, намагаюсь формулювати свої думки", - за допомогою когось із помічників написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

Оперувала його україно-ізраїльська бригада лікарів і медсестер. У організації лікування допоміг заступники голови Дніпропетровської обладміністрації Геннадій Корбан і Святослав Олійник та нардеп-дніпропетровець Борис Філатов.

Ярош подякував лікарям і друзям за підтримку.

"Пишу це, усвідомлюючи, як різні шакали відразу же завиють про "агентуру Моссада", "міжнародний заговор", "проект Коломойського" тощо. Ну, що ж, шакали скавулять, а караван іде", - зазначив він.

Лідер ПС подякував за підтримку Андрію Парубію, Валентину Наливайченку, Володимиру Гройсману тв. Іншим за моральну підтримку.

"Процес загоєння ран займе ще деякий час. Але тепер я точно знаю, що зможу повернутися в стрій, повноцінно вести боротьбу за Україну та при необхідності стріляти у ворогів моєї нації. Вже дуже хочу на фронт, до своїх братів по зброї! Тримайтеся, друзі та подруги! Дасть Бог, скоро буду з вами на передовій", - додав він.

У Яроша був ризик непоновлення ліктьового суглоба. Про те, що йому ставитимуть штучний суглоб, перед операцією "Знай" розповів Андрій Шараскін з Добровольчого українського корпусу "Правий сектор".

"Там у руці немає десь сантиметрів 10 кістки. Суглоб узагалі відсутній. Вени з ноги йому перешили на руку. Все у швах. Лікарі "впаювали" йому в руку нерви - це чудо, що він рухає пальцями. Ярош людина великої сили духу. Під час останньої зустрічі казав: ще дам їм шанс зробити мені 1-2 операції, побуду в лікарні зо два тижні. Хай тільки залізо знімуть і замотають руку в гіпс. А тоді утечу на фронт", - поділився подробицямиШараскін.

Дмитрові Ярошу провели 2 операції із заміни суглоба. Ізраїльські хірурги взяли частину кістки з ноги і так поновили лікоть. Теперь чекатимуть, коли кістка приживеться.

Геннадій Корбан розповів сайту "Обозреватель", що Ярош зараз перебуває на дуже сильных антибіотиках. А також, що тепер важливо уникнути зараження, бо такий ризик є. Ще кілька тижнів депутату доведеться провести в лікарні, а тоді розпочнеться реабілітаційний період.

"Це вже буде амбулаторно. Лише за кілька місяців йому зроблять "пластику". Шрам на лікті стягує шкіру і заважає повноцінно рухатися руці. Але це вже легка операція", - додав він.

Теги: Ярош Операція Корбан Філатов Ізраїльські лікарі

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори