У зоні АТО введуть електронні перепустки

Суспільство
10.03 12:11
1038
0

Перепустки через лінію протистояння у зоні АТО будуть електроними. На думку президента України Петра Порошенка така система є досить надійною та ефективнішою за звичайні паперові перепустки. З електроною системою спецслужби матимуть всю інформацію про того, хто проходить лінію протистояння, у який час та куди направляється.

"Дуже багато ускладненнь є з теперішніми паперовими перепустками. Їх часто підробляють і беруть за неї до двох тисяч гривень. Виготовляються вони по півтора місяці і люди їздять у центр, щоб отримати перепстку по 4-5 разів. Тому потрібно зробити електронні, вони надійніші та сучасніші. Кілька днів тому на нараді я постановив створити ефективну глибокоешелонну оборону, фортифікаційних споруд трьох ліній оборони, які забезпечуватимуть ефективні дії наших бійців. Також я постановив створення та забезпечення ефективної діяльності ліній зіткнення", - каже Петро Порошенко, президент України.

Мешканці сходу, які користуються паперовими перепустками через лінію протистояння у зоні АТО кажуть, що найбільше труднощей з пропускною системою зараз виникає через часто не працюючі телефони, за якими можна було б дізнатися потрібну інформацію, чи готовий пропуск та інше. Також в координаційних центрах бракує працівників, тому виготовлення пропуску займає кілька місяців. Додає складнощів людям і те,що необхідна особиста присутність громадянина під час подачі та забирання пропуску. Але людей дуже багато, кому вдається дочекатися своєї черги за один день.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори