Більше половини росіян хочуть «сталінського порядку»

Суспільство
10.03 13:01
Ілля Лукаш
810
0

Російській соціологічний центр ЦІМЕС оприлюднив інтернет-дослідження, під час якого 54% опитаних висловились за "сталінський порядок".

Понад 25406 респондентів висловили бажання бачити на чолі держави політичну фігуру, подібну до Сталіна, яка практикує ті ж методи управління. 40% опитаних росіян сказали, що готові віддати свій голос за такого кандидата, який буде рівнятися на "сталінські методи" в питаннях економіки, оборони та соціальної політики. Проте політики репресій і терору ці респонденти не підтримають.

14% опитаних хотіли б бачити на чолі країни сильного лідера і підтримали б "сталінські" методи, в тому числі і масові репресії, тільки щоб "підняти країну і вивести її на новий рівень"

Думки чоловіків і жінок у питанні підтримки жорсткості політичних методів різко розійшлися. Чоловіки частіше говорили, що хотіли б бачити на чолі країни людини, подібного до Сталіна (52%), в той час як жінки такого політичного гравця не підтримали б (48%).

Якщо серед російського населення політика, подібного до Сталіна так чи інакше підтримали б більше половини опитаних (53,5%), то серед українців майже така ж кількість респондентів заявили про категоричне несприйняття до диктатури і "жорстких методів" (51,4%). Білоруси в більшості своїй теж висловили нелояльність до "сталінських методів" управління - проти них висловилися 50%, а підтримали 40% опитаних.

Теги: Росія Сталін народ
Автор матеріалу: Ілля Лукаш

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори