Мені погано, душа болить за дитину - мама Надії Савченко

Суспільство
13.03 15:17
Карина Струк
1893
0
Фото: Радио Свобода

Сьогодні вранці до Москви для обстеження Надії Савченко прибула група вітчизняних лікарів. Життя викраденої української льотчиці, яка незаконно утримується в російській в'язниці, в небезпеці. Надія після після 3-х місяців голодування страждає від нападів гострого панкреатиту. Сьогодні уряд Росії нарешті дав дозвіл на допуск до Савченко українських медиків.

Провідні українські лікарі оглянуть нашу землячку. Це анестезіолог-реаніматолог Андрій Строкань, гастроентеролог Наталія Харченко і невропатолог Лариса Соколова. Надія гостро потребує висококваліфікованого відновлювального лікування, однак, здійснити його можна тільки після низки погоджень з високопоставленими представниками РФ.

Журналістам "Знай" вдалося поговорити з мамою Надії - Марією Іванівною Савченко. Жінка зараз у рідному селі і не знає про перебіг справ у Москві. Але дуже сподівається, що доньку оглянуть українські лікарі. У Марії Іванівни погіршився стан через постійні переживання за дитину.

"Мені погано останнім часом, дуже болить голова. Та за дитину болить і сердце і душа. Але люди всі підтримують, ми дуже вдячні", - сказала Марія Іванівна.

Теги: Савченко, Марія Іванівна Савченко, Мария Ивановна Савченко
Автор матеріалу: Карина Струк

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори