Замміністра економічного розвитку отримав українське громадянство

Суспільство
16.03 12:23
552
0

Саша Боровик отримав українське громадянство та призначенний Президентом України на посаду першого заступника Міністра економічного розвитку та торгівлі. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Минуло 25 років відтоді, як я поїхав з України. Цього місяця я повернувся. Я знайшов іншу країну. Я відкладу святкування до кращих часів - українська економіка у спіралі падіння, iноземні інвестиції в Україну скорочуються - cитуація набуває драматичного характеру. Підтримка міжнародної спільноти допоможе нам вижити, але капітальний ремонт у власній країні ми маємо роботи самостійно. Уся надія лише на реформи. Вони мають бути швидкими, але глибокими, докорінними", - пише Боровик.

Він відповідатиме за діяльність 5 департаментів, займатиметься реформою щодо податків та буде представником міжнародної робочої групи з реформування України у квітні.

"Підсумовуючи, можу сказати, що у міністерстві відбуваються надзвичайні зміни. Це схоже на великий волонтерський стартап, що винаймає офіс у старій радянській будівлі. Я заступаю на нову посаду і відповідатиму за роботу п'яти департаментів: департаменту Eкономічної Cтратегії, Iнвестиційного Kлімату, дерегуляції бізнесу, міжнародних донорських програм і цифрової економіки. Ми готуємо реформи і проводимо реструктуризацію. Минулого місяця ми скоротили багато людей, а зараз працюємо над скороченням переліку регуляторних функцій, які традиційно виконувало наше міністерство. Крім того, я беру участь у роботі над податковою реформою під керівництвом Міністерства фінансів і є контактною особою міжнародної робочої групи з підготовки Міжнародної конференції на підтримку реформ в Україні ("донорської конференції"), яка відбудеться у квітні. У нас попереду дуже багато роботи", - повідомив Боровик.

Саша родом зі Львову, у 90-х роках емігрував до Європи. Там закінчив Гарвард . Останні кілька років працював в лондонській філії американської компанії "Akamai Technologies" на посаді головного юрисконсульта країн Європи.

Нагадаємо, що раніше українське громадянство отримав партнер фірми по управлінню активами "East Capital" литовець Айварас Абромавичус. В Україні його призначили на посаду Міністра економічного розвитку та торгівлі. Також українцями стали американка та співзасновниця компанії "Horizon Capital" Наталя Яресько та екс-глава Міністерства охорони здоров'я, праці та соціальних справ Грузії Олександр Квіташвілі.

Теги: саша боровик українське громадянство іноземець президент

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори