Міністр екології шукає заступників, спроможних відмовитися від хабарів

Суспільство
18.03 16:25
1434
0

У Міністерство екології запрошуються працівники на ряд керівних посад у відомстві та профільних відділах та службах. Заробітня плата не велика. Кандидати мають вільно володіти кількома іноземними мовами, англійська обов"язкова, мати досвід роботи або навчання за кордоном, мають здібності до управління та високі моральні цінності. Також мали змагу втілити в житття великі та успішні проекти будь-якої сфери діяльності та, найголовніше, здатні відмовлятися від хабарів. Таку інформацію сьогодні розмістив на своїй сторінці у Фейсбук Міністр екології Ігор Шевченко.

"За перші 100 днів роботи на посаді Міністра екології я мав відмінну можливість пересвідчитися у тому, про що говорив завжди – якість кадрів вирішує все! Ми постійно говоримо, що нам потрібно змінювати систему, але систему формують конкретні люди, тому не змінивши людей, неможливо змінити ситуацію в країні на краще. Країні потрібні професійні державні службовці, відібрані за меритократичними принципами, небайдужі, свідомі патріоти, для яких порядність, компетентність, служіння державі та народу не є порожнім звуком", - пише Шевченко.

Серед вакантних посад — заступники, радники міністра, директори департаментів, начальники управлінь та відділів, голови, їх заступники та керівники територіальних органів влади, які підпорядковані Мінекології та інші. Претендентів, яких не оберуть на посаду, але вони матимуть гарні та відповідні вимогам характеристики, зарахують до кадрового резерву.

Теги: шевченко вакансії міністерство екології посада

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори