62% москвичів готові на ядерну війну заради Криму

Суспільство
19.03 15:31
780
0

В ефірі радіостанції "Говорить Москва" головний редактор Cергей Доренко провів опитування слухачів. Доренко хотів дізнатися про їхнє ставлення до можливості застосування ядерної зброї в боротьбі за Крим.

З'ясувалося, що 62% радіослухачів позитивно ставляться до такої ймовірності. І тільки 38% були проти. Про це повідомляє журналіст Антон Носик в livejournal.

Ця цифра лякає мало не більше, ніж сама Третя світова, зауважує Доренко. Адже радіостанція, що веде мовлення в FM-діапазоні - московська, столична. Лякає саме ступінь дегуманізації слухацької аудиторії.

Журналісти Znaj писали, що днями такі ж освічені і "цивілізовані" жителі Росії прийшли захоплювалися фільмом Кондрашова про "повернення" Криму. Читайте в розділі "Політика": Скромник Путін: "Наш" Бастіон "видно з космосу". Зауважимо, що 85% глядачів підтримали агресивну ідеологію цього медіапродукту.

Легкість, з якою сучасні люди потрапляють під чари пропагандистської машини лякає і бентежить. У Росії можна констатувати повернення до архаїки, коли уявлення про гуманістичні людські цінності було невідомо суспільству. Культ шанування влади, держави, колективу-стада, нарешті, повністю витіснив уявлення про значущість окремого людського життя.

Теги: Крым, Украина, ядерное оружие, Третья мировая, фильм, Крим, Україна, ядерна зброя, Третя світова, фільм

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори