21 березня столичні депутати ходитимуть в різнокольорових шкарпетках

Суспільство
19.03 15:29
1110
0

Віталій Кличко звернувся до київських депутатів із пропозицією 21 березня взяти участь у акції "Кольорова шкарпетка", приурочену всесвітньому Дню людей із синдромом Дауна. Необхідно робити все, щоб ці громадяни почували себе такими ж повноцінними членами суспільства, як і здорові люди.

"Сьогодні маленькі кияни усім депутатам Київради принесли різнокольорові шкарпетки. Так вони хочуть привернути нашу увагу до Дня людей хворих на синдром Дауна. Усі депутати мають одягнути їх в суботу. Так ми покажемо, що підтримуємо та розуміємо їх. Також звернемо увагу на ті суспільні проблеми, які вони мають", - сказав столичний мер.

Акція "Кольорові шкарпетки" проходитиме і у торгових центрах столиці. Там можна буде придбати одну пару шкарпеток за 21 грн. Усі виручені під час акції кошти підуть на проведення медичних аналізів у дітей із синдромом Дауна.

Міжнародний день людини із синдромом Дауна відзначається з 2006 року. Ініціатори - Всесвітня та Європейська асоціації Даун-синдром. День проведення обрано на 21 березня, бо це є тричі копія 21 хромосоми. Ризик народити дитину із синдромом становить 1:700 від загальної кількості новонароджених і не залежить від національності, матеріального становища, способу життя чи місця проживання батьків.

Теги: всесвітній день синдром дауна кличко різнокольорові шкарпетки

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори