Львівський учитель знімає відеоролики для москалів

Суспільство
19.03 16:45
879
0

Сергій Чепара зі Львова записує ролики для жителів сходу про брехню російської пропаганди. Чоловік просить випадкових перехожих розповісти про їхнє ставлення до російської мови і російськомовних громадян.

"Російське телебачення займається жахливим перекручуванням фактів. Через це ми, львів'яни, стали для жителів сходу і росіян уособленням зла. Тому я попрохав своїх друзів висловитися на камеру – про своє ставлення до війни, до політиків, до російської мови та культури. Записав кілька відео російською мовою, а потім зробив ще й англійською – у Львові живе родина з Америки. Прості українці розповідають, що немає тут ніяких бандерівців та фашистів, що ніхто російських немовлят не їсть" – пояснює чоловік.

Відео Чепара поширює через інтернет та соціальні мережі. Кілька разів отримував погрози. Одного разу російський користувач з Ростова-на-Дону залишив різкий коментар.

"Мені дуже хотілося його переконати, що у нас нормальні люди живуть. Я зателефонував на скайп, ми двічі говорили по півтори години. Але переконати я його так і не зміг" – каже Сергій.

Він запрошує усіх небайдужих українців приєднуватися до флешмобу.

"Якщо людина у Львові – охоче з нею зустрінуся, поставлю кілька питань, запишу відео. Якщо з іншого міста – запишіть власне відео, а я допоможу розповсюдити" - каже чоловік.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори