Блогер показав «старі корита» у столиці

Суспільство
23.03 18:11
Олена Вовченко
966
0

Блогер, киянин Роман Пєтушков зайнявся незвичайною справою – він фотографує столичні маршрутки, стан котрих дозволяє бажати кращого. А фотографії виставляє у своєму блозі та на сторінках в соціальних мережах.

"Ідея виникла спонтанно. Я, як і багато киян, їжджу суспільним транспортом і бачу, в якому стані транспорт столиці. Звісно, що прикро, а подекуди й небезпечно. Тому і з'явилася така ідея – фотографувати "старі корита" та виставляти їх в інтернет. Адже маршрутки будь-якого міста – це показник його неблагополучності та корупції", – каже Роман.

Номери маршруток та водіїв Роман не фотографує. Пояснює, що зазвичай власники маршрутів набирають водіїв у далеких селах, експлуатують та мало платять. Якщо знімати номери чи обличчя – власники маршрутів "повішають" старі автівки на водіїв.

"Я постійно скидаю інформацію про старі маршрутки на кол-центр КМДА 1551. Десь у 30% є якась реакція. Там розуміють, що я активна людина та так просто не відчеплюся від них. Нехай працюють – це їх обов'язок. Я був би не проти, аби моя ініціатива поширилися і на решта міст України. Бо нам потрібна транспортна реформа, а не лише постійне підвищення цін на проїзд", – розказує Пєтушков.

Чоловік скаржиться ще й на незручність столичного транспорту – одні маршрутки їздять з великими інтервалами, і, як наслідок, забиті людьми, інші просто відмінили.

"У всьому світі інфраструктура міст має бути такою, аби заохочувати людей пересідати з власного транспорту на громадський. А у нас все навпаки. Думаю, у столиці така ситуація через те, що жоден з останніх мерів не був киянином та не розумів проблеми. А Кличко – це взагалі розчарування року", - каже блогер.

Роман Пєтушков

Роман Пєтушков

Роман Пєтушков

Роман Пєтушков

Роман Пєтушков

Теги: Київ транспорт маршрутки Кличко
Автор матеріалу: Олена Вовченко

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори