СБУ не вдалося запустити електронну систему перепусток на Донбасі

Суспільство
25.03 12:50
939
0

На Донеччині та Луганщині через нестачу електрики та неякісний інтернет не працює електронна система перепусток в зону АТО. Сьогодні 25 березня її мали ввести в дію.

"Працюєио над введенням нової системи перепусток для в'їзду та виїзду із зони бойових дій, але поки, що виникають серйозні перешкоди. В Донецькому та Луганському регіоні інтернет працює вкрай погано. Також в областях недостатня кількість електричного струму, що унеможливлює нормальну роботу системи. Зараз наші робітники працюють над технічним удосконаленням системи та над заміною програмного забезпечення", - повідомив Валентин Наливайченко, голова СБУ.

Читайте також: У зоні АТО введуть електронні перепустки

Нагадаємо, що в Україні розробили надійну електронну систему перепусток для перетину блок-постів в зоні АТО для більш зручного користування нею, як українськими громадянами, так і відповідними спецслужбами. Для її отримання слід звернутися у місцеве управління МВС. Подати паспорт, ідентифікаційний код та довідку, в якій є підтвердження причини в'їзду чи виїзду із зони бойових дій. Видача її здійснюється лише за особистої присутності громадянина. Видається тільки повноолітнім. Особи до 18 років, записуються в перепустки батьків або до їх, затверджених відповідно до закону, представників.

Теги: електронна система перепусток донецьк луганськ

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори