СБУ оригінально привітала кримських екс-колег

Суспільство
27.03 10:32
1782
0

Контррозвідка Служби безпеки України привітала екс-співробітників відомства, що лишились у Криму, в незвичний спосіб. Вони розмістили оголошення на біл-бордах у Севастополі та рекламні банери на кримських новинних сайтах.

Про це повідомив радник глави СБУ Маркіян Лубківський на своїй сторінці Facebook.

"Контррозвідка Служби безпеки не була б контррозвідкою, якби в такий оригінальний спосіб не "привітала" зрадників СБУ в українському Криму. "Вітання" у Севастополі 25 березня, на день СБУ, отримав колишній начальник Управління СБУ у Севастополі, зрадник України Петро Зима", - написав він.

Читайте також: Татари готуються до депортації з Криму

Білборди з логотипом СБУ - орел, який тримає кігтями двоголову змію з коронами на головах, - Петро Зима міг бачити навіть зі своїх вікон. Також мав можливість прочитати "вітання" у "Новостях Криму"

"Aquila non captat muscas" - підсумував Лубківський, що означає "Орел мух не ловить". Він зазначив, що це гасло вдало підходить нашим котррозвідникам.

У користувачів соцмереж таке "привітання" викликало суперечливі емоції.

"Пане Маркіяне, зрадників вітають кулями, а не бордами та банерами в мережі. Зробіть вже нарешті і нам свято, будь-ласка", - пише один із коментаторів.

Люди запитують, скільки державних коштів використали на такий "жарт". Багато хто також підтримав ідею СБУ, назвавши це "вдалим тролінгом".

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори