Державним медійникам заборонили користуватися доменом «.ru»

Суспільство
02.04 19:15
963
0

У Держкомтелерадіо та підвідомчих організаціях заборонили користуватися російськими електронними публічними сервісами, які зареєстровані в доменах ".ru", ".рф". Їх не можна використовувати для електронного обміну інформацією, яка пов'язана з виконанням службових обов'язків.

Про це повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення.

"В апараті Держкомтелерадіо та підвідомчих організаціях заборонено для електронного обміну інформацією, пов'язаною з виконанням службових обов'язків, використовувати російські електронні публічні сервіси (електронна пошта, файлові сховища, соціальні мережі тощо), зареєстровані в доменах .ru, .рф", - йдеться в повідомленні.

Це рішення ухвалили, щоб забезпечити захист інформаційно-телекомунікаційних систем. Також були прийняті правила користування електронними поштовими скриньками та публічними сервісами.

Наказ про це підписав голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Відтепер працівники користуватимуться службовими адресами електронної пошти для мережевого листування. Згідно з наказом, всі електронні скриньки переведуть на офіційно створені домени ".comin.gov.ua" або ".tvradio.gov.ua".

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори