"Укрпошта" збільшить вартість послуг майже на 20%

Суспільство
07.04 14:20
1002
0

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) прийняла рішення щодо підвищення тарифів держпідприємства поштового зв'язку "Укрпошта" на пересилання письмової кореспонденції в межах України в середньому на 19,5%.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

"Рішенням НКРЗІ передбачено збільшення розміру тарифів на пересилання письмової кореспонденції в межах України, зокрема на пересилання простих поштових карток, листів, бандеролей та рекомендованих відправлень – в середньому на 19,5%", - зазначається в повідомленні.

Комісія заявила, що підвищення вартості тарифів є наслідком зростання собівартості надання послуг. Зокрема зросли ціни на паливно-мастильні матеріали, електроенергію, а також ставки орендної плати.

Також вони сподівається, що разом з переглядом та підвищенням граничних тарифів поштового зв'язку зростуть відрахування до державного та місцевих бюджетів, обов'язкові платежі до Пенсійного фонду.

Рішення НКРЗІ буде подано на державну реєстрацію в Міністерство юстиції України і набуде чинності з 1 травня 2015 року після його офіційного опублікування.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори