В ДНР створять колгоспи

Суспільство
09.04 12:40
678
0

Місцевих жителів не покликали на збори з приводу створення колгоспу в Криничній Донецької області. Терористи самопроголошеної Донецької народної республіки побоялись, що селяни відмовляться вступати в колективне господарство. Натомість на засідання запросили журналістів та гостей з Макіївського району.

"Ми живемо з городів, тому ніхто не хоче віддавати своє майно в колгосп і ходити туди працювати. Я пам'ятаю, як мій дід все життя працював за трудодні. Ми боїмося репресій. Урочисте зібрання з приводу колгоспу пройде, щоб показати, як добре живеться в ДНР", - сказав "Знай" місцевий житель Василь.

Раніше терористи незаконних ЛНР і ДНР проводили примусову "націоналізацію промислових підприємств", а до всіх незгодних з таким рішенням застосовували "санкції".

Курс на колективізацію був проголошений Йосипом Сталіним, основою якого стало примусове створення малоефективних колгоспів. Селяни, які не бажали вступати в колгосп, оголошували кулаками і репресували. В УРСР насильницьке вилучення хліба у колгоспів обернулося голодомором 1932-1933 років, який забрав мільйони людських життів.

Останнім часом на території незаконних республік проходили бунти проти терористів через брак продовольства.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори