Київські чиновники отримують по 20 тисяч гривень премії

Суспільство
10.04 18:30
Олена Вовченко
999
0

Щомісячний заробіток керівництва столичної адміністрації сягає 20 тисяч гривень. Про це повідомив заступник голови постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олександр Вовченко.

"Звернувся з депутатськими запитами, аби розкрили інформацію про премії та інші виплати директорів департаментів та їхніх заступників. З 16 запитів відповіли тільки на 3. Але результати були вражаючі" - каже депутат.

На початку березня КМДА опублікувала штатний розпис секретаріату Київради, згідно з яким зарплати чиновників з надбавками становили від 2 до 4 тис. грн.

"Але при мінімальних окладах можна отримувати не лімітовані обсяги премій. Рекордсменом у преміюванні є керівники Департаменту комунальної власності. Призначений торік 5 листопада директор за два неповні місяці отримав премій на 25 тисяч. Його заступники отримали у жовтні близько 10 тисяч соціальної допомоги кожен. А в грудні премії керівників Департаменту сягали в середньому по 22 тисяч гривень", - розповідає він.

Керівництво Департаменту ЖКГ щомісяця отримує додатково по 2 – 5 тисяч гривень, а під Новий рік отримали у середньому по 10 тисяч грн. премії кожен. А Департамент культури, незважаючи на чималу кількість працівників із вченими ступенями, які отримують доплати, також отримали премії – від 290 до 6 тис. грн.

"Я не проти високих премій для чиновників, керівників комунальних підприємств. Але якщо ці топ-менеджери показують високі результати роботи – заробляють гроші до бюджету міста, чи заощаджують їх. Але найбільші премії отримують в Департаменті комунальної власності. Хоч статті бюджету, за які відповідає Департамент: надходження від орендної плати та доходи від відчуження майна, - в 2014 році недовиконані", - обурюється депутат.

Олександр Вовченко з колегами домагаються пояснень у міської влади в час, коли багатьом бюджетникам затримують зарплату.

"Згадайте хоча б страйк працівників КП "Київпастранс", які у грудні вимагали погашення боргів за вересень", - каже Вовченко.

Автор матеріалу: Олена Вовченко

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори