Росіянам спростять отримання українського громадянства

Суспільство
15.04 18:55
858
0

Президент Петро Порошенко заявив про спрощення процедури отримання українського громадянства для іноземців. У першу чергу, такі зміни стосуються громадян Росії, яких переслідують на батьківщині.

"Нинішні процедури надання громадянства не дозволяють мені цього робити, але я внесу зміни до закону, щоб ми мали можливість надавати політичний притулок тим, хто реально піддається політичному переслідуванню за захист української позиції. Я спрощу це ", - підкреслив глава держави.

Сьогодні український паспорт з рук президента отримала журналістка російського походження Катерина Сергацкова.

"Для того, щоб отримати паспорт України треба було прожити в Україні п'ять років, позбутися дому та Криму, ризикувати життям багато разів, роблячи журналістські репортажі", - повідомила "Знай" Катерина.

Тривалий час журналістка прожила в Криму, писала для "Української правди", "Фокуса", ArtUkraine, українського Esquire, російских видань Colta.ru, Snob.ru. У березні 2014 заснувала канал про події Криму під назвою "Крим. Як є" на платформі Divan.TV. Під час збройного конфлікту на Донбасі висвітлювала події з різних точок зору.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори