Грабіжники «косять» під Правий сектор

Суспільство
21.04 15:36
Віра Сполох
2217
0

Минулої ночі в Боярці Київської області невідомі пограбували журналіста всеукраїнського видання Марка Діденка. Підійшли четверо невідомих, назвалися "Правим сектором", забрали мобільний телефон, зарплатну картку та гроші.

"Нам на тебе дали наводку, що ти барига!",- переказує слова грабіжників Марк. – Сказали, що охороняють вулиці і представилися "Правим сектором". Грошей було не дуже багато, картки я вже заблокував. Найбільше шкода телефон. За нинішнім курсом такий коштує близько 3 тис. грн.

Щойно хлопець повернувся з міліції, де писав заяву.

"Випадки, коли грабіжники представляються різними патріотичними організаціями, не рідкість. Представлялися і "самообороною", і "Правим сектором", і "Айдаром". Але не мали до них жодного стосунку. Півроку тому ми затримали групу грабіжників з посвідченнями та візитівками "Правого сектора". Коли почали розбиратися, то виявилося, що це самозванці", - згадує речник обласної міліції Микола Жукович.

У "Правому секторі" кажуть, що дуже багато грабіжників представлялися ними рік тому.

"Після падіння режиму Януковича таких повідомлень було дуже багато. Ми навіть створили групу швидкого реагування, і виїжджали на кожен виклик, де фігурували нібито представники нашої організації. Тоді змогли подавити злочинність. А згодом групу розпустили, бо більшість хлопців пішли воювати. Зараз реагуємо тільки, коли якісь чоловіки представляючись нами, намагаються захопити завод або інший крупний об'єкт. Боремося із ними і поки успішно", - розповів "Знай" речник "Правого сектору" Артем Скоропадський.

Автор матеріалу: Віра Сполох

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори