Волинська прокуратура допитає начальника київської міліції

Суспільство
24.04 14:58
Віктор Іванчук
606
0

Прокуратура Волинської області почала розслідування штурму будівлі УВС в Луцьку, під час якого постраждали мітингувальники. 19 лютого 2014 року правоохоронці закидали активістів місцевого Євромайдану світло-шумовими гранатами.

"З усіх лікувальних закладів ми зібрали дані про тих, хто звертався за допомогою. Триває робота з особами, які постраждали під час штурму, а також з причетними до цих подій людьми. Окрім того, опрацьовуємо усі відеозаписи, наявні в мережі Інтернет. Є питання як до міліціонерів, так і до учасників штурму", - пояснив прокурор області Дмитро Чепіжак.

Він додав, що вже опитали 73 міліціонерів. Також, в планах – допитати екс-начальника міліції у Волинській області Олександра Терещука.

Під час подій на Майдані в Луцьку переслідували та саджали активістів під домашні арешти. Місцеві кажуть, що керівництво міліції погрожувало майданівцям тривалими тюремними термінами.

Рапорт про відставку з посади начальника Волинської міліції Терещук написав 25 лютого 2014 року. А вже в лютому його призначили керувати столицею.

Автор матеріалу: Віктор Іванчук

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори