Непристойні біг-борди виставили у центрі Києва конкуренти інтернет-провайдера (фото)

Суспільство
18.03 12:13
7632
1

Triolan перетворився на Trianal
facebook.com/kyiv.love.you

На київських біг-бордах в районі Оболоні та в центрі міста назву інтернет-провайдера "Тріолан" написали з помилкою. Вийшло непристойне слово Trianal - саме так називають оператора, коли інтернет погано працює. Це викликає щирий сміх у киян. І багато хто вважає помилку спеціальною - щоб привернути увагу більшої кількості людей.

Також є версія, що "чорний піар" провайдеру підготував власник білбордів "Прайм". Оператор нібито заборгував гроші рекламній компанії. Червоні білборди прикрашають людні місця столиці, на кшталт оболонського проспекту Героїв Сталінграду або проспекту Перемоги неподалік від цирку.

За неофіційною інформацією, яку "Знай" повідомили працівники компанії, автором спотвореної назви оператора стали конкуренти. Співробітники запевняють, що інші інтернет-провайдери Києва вирішили познущатися над "Тріолан" через те, що компанія подарувала усім абонентам безкоштовне телебачення до інтернету. Мовляв, через це останні кілька місяців у провайдера постіно проводять перевірки державні служби контролю.

Читайте також: Нацрада заборонила ряд дитячих, музичних та освітніх каналів із РФ

Користувачі, у свою чергу, нарікають на безкоштовне телебачення. Адже компанія Triolan виключила із пакету два популярних футбольних канали України. Саме вони були основною причиною для користування кабельним телебаченням.

До речі, вчора Нацрада з питань телебачення заборонила на території України ще кілька російських каналів. Вітчизняні глядачі тепер не зможуть насолоджуватися такими каналами, як "Індія ТБ", "Телевізійний дамський клуб" та "Матір і дитя".

Теги: Triolan, Trianal, реклама, реклама тролинг, Київ, інтернет провайдер

Коментарі

Андрей Дьяконов
Андрей Дьяконов
25.03.2016 / 11:01
Официальный комментарий оператора наружной рекламы «Прайм групп» 1. Размещение на рекламной плоскости произошло без ведома и участия «Прайм групп» 2. Рекламная плоскость оперативно заклеена фоном в день обнаружения несанкционированного размещения 3. У компаний «Триолан» и «Прайм групп» не было и нет хозяйственных отношений, соответственно, долговых обязательств друг перед другом компании не имеют 4. По факту несанкционированного размещения собираются материалы для обращения в правоохранительные органы

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори