Уряд Грузії пішов у відставку

Суспільство
29.04 16:40
465
0

Сьогодні уряд Грузії в повному складі пішов у відставку, після того, як свій пост покинув міністр у справах спорту і молоді Леван Кіпіані. Він став сьомим чиновником, який йде з грузинського уряду, а згідно з Конституцією - якщо третина від 20 міністрів іде з посади, то уряд припиняє свою діяльність, його члени стають виконуючими обов'язки.

Для відновлення роботи необхідно отримати вотум довіри у парламенту. Якщо законодавчий орган не затвердить новий склад Кабміну, то президент, у свою чергу, розпускає його і призначає нові вибори.

Читайте також: Лукашенко визнав Абхазію частиною Грузії

Експерти повідомляють, що швидше за все уряд все ж таки отримає вотум довіри, тому що більшість у парламенті належить партії "Грузинська мрія". Політсилі не вигідна ситуація, якщо президент розпустить законодавчий орган.

Глава уряду Іраклій Гарібашвілі зазначив, що всі міністри збережуть свої пости, крім тих, хто добровільно подав у відставку.

Нагадаємо, що сьомий міністр Леван Кіпіані покинув свій пост через гостру критику з боку парламентського комітету у справах спорту.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори