Українські діти - легка здобич для викрадачів

Суспільство
03.04 22:30
3324
0

Психологи провели дослідження і з'ясували, що 90% дітей довіряють людям, якщо хоч раз у житті бачили їх, і готові піти додому до незнайомця, та допомогти чужим людям, якщо ті їх про це попросять.

"9 з 10 дітей 7-9 років не знають напам'ять номери телефонів батьків. Подумайте, що може статися, якщо ваша дитина залишиться на вулиці без свого мобільного телефону, як вона з вами зв'яжеться?

19 з 20 дітей різного віку проводять ввічливу тітку до найближчого магазину, школи, зупинки автобуса. У деяких класах руки піднімають все без винятку.

19 з 20 дітей різного віку допоможуть літньому чоловікові донести до машини пакет, щеня, кошеня, портфель, сумку.

19 з 20 першокласників-другокласників і приблизно половина дітей 10-14-річного віку впевнені, що без проблем дізнаються на вулиці злочинця (в чорному одязі, моторошний, ховається, "дивно дивиться", йде з великою сумкою, поводиться незвично, хитро неприродно посміхається, заманює цукеркою, неохайний чоловік років 30-35, схожий на бомжа або на кримінальника).

Мінімум половина дітей побіжить в разі небезпеки в під'їзд, у двір, кудись "де можна сховатися".

Всі діти вважають, що вони можуть довіряти "знайомим дорослим", в тому числі сусідам, батькам друзів, продавцям з сусіднього магазину, - всім людям, кого вони вже колись бачили.

19 з 20 дітей стовідсотково підуть кудись з будь-якою людиною, який назве їх по імені.

19 з 20 дітей різного віку посоромляться голосно закричати "Допоможіть! Я не знаю цього чоловіка! " Якщо хтось візьме їх за руку і кудись поведе", - пише психолог та експерт Валентина Олефиренко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Читайте також: Вчителька жорстоко побила ученицю

Вона закликала батьків розповісти дітям справжню "картину життя", що зловмисники, не такі, як у кіно, що довіряти не слід нікому. Адже Чикатило також був ввічливим та непомітним.

"Навчіть дітей, що всі крім вас,сторонні люди, які не повинні підходити до вашої дитини ні з частуванням, ні за допомогою, ні просто поговорити. І поки ви не розповісте про це своїм дітям сто раз, поки ви не навчите їх автоматично відповідати будь кому: "Я вас не знаю, я не буду з вами розмовляти", ви не можете бути впевнені абсолютно ні в чому.

Інакше вони так і будуть вважати, що злочинець ходить в масці і з пістолетом", - закликає батьків Олефиренко.

Теги: діти, злочинці, чужі люди, психологи

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори