Мешканець Херсонщини створив музей тоталітаризму

Суспільство
04.05 13:55
705
0

Місцевий мешканець Херсонської області Віталій Трибушний створив власний музей тоталітаризму. Місцевий житель впродовж 25-ти років збирав предмети, пов'язані з історією СРСР. Серед експонатів у музеї найбільше знаходиться портретів Леніна та радянської атрибутики.

Чоловік з 1987 року збирав предмети для майбутнього музею, купував їх самостійно, багато речей доводилося шукати довгий час, а деякі експонати йому дарували друзі, знаючи про його захоплення. Автор ідеї розповів про те, що радянська епоха проходить, а люди повинні пам'ятати про жахи тоталітарної системи, яка здійснювала репресії по відношенню до людей.

"Кожна картинка відображає якийсь ракурс нашої історії. Це зроблено для того, щоб люди позбулися ілюзій з приводу того, що було в минулому, а ті, хто жив в ту епоху зрозуміли, за якого режиму вони жили", - розповів Віталій Трибушний.

Читайте также: Мінкульт створить в Україні музей тоталітаризму

Чоловік побудував спеціальне приміщення в своїй садибі для музею, куди безкоштовно водить місцевих жителів та гостей міста на екскурсії. Кожна інсталяція в музеї супроводжується радянською символікою і цитатою Володимира Леніна. Відкриття музею відбулося 22 квітня 2015 року.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори