Рева пророчить крах пенсійній накопичувальній системі

Суспільство
02.06 14:45
1584
0
Фото: На фото - Андрій Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева переконаний, що пенсійна накопичувальна система може повторити сумний досвід краху радянської системи, коли впродовж одного дня люди втратили всі свої заощадження. Рева наголосив, що ніколи б не повірив накопичувальним фондам, оскільки всі вони протягом останніх 10 років зникли.

"Я знаю, що у нас була величезна кількість різних фінансових структур ще 20 років тому. Ви пам'ятаєте ті фінансові структури, які існували 20 років тому і пропонували пенсійні програми? Я пам'ятаю, у мене хороша пам'ять. Так от, я жодної з них зараз не бачу. Ніби як мені через 10 років на пенсію йти. Якби я тоді повівся і почав з ними співпрацювати, я б вже нічого не мав.", - повідомив Рева.

Читати також: Українцям не під силу сплачувати комунальні рахунки

За словами міністра, на його очах зруйнувалась радянська трирівнева система, яка теж по-суті була накопичувальною, тому нова ініціатива не викликає в міністра позитиву, а радше, - викликає в нього застереження.

"На моїх очах рушилася набагато більш серйозна система – радянська. Вона фактично була трирівнева. Були пенсії обов'язкові, які платилися з бюджету усім, хто працював. Причому диференціація була невелика: мінімальна, умовно кажучи, 80 рублів, 120 – максимальна, підвищена – 132 рубля. Були персональні пенсії, але для них треба було ось в таких кріслах сидіти (показує на своє крісло, – прим. Ред.). А далі людям пропонувалося. Хто хотів добровільно – вони клали гроші в Ощадбанк: хто 10 рублів, хто 100 рублів. З тим, щоб у них на пенсію якась суми, яку вони потім зможуть витрачати.", - розповів Андрій Рева під час інтерв'ю виданню "Сегодня".

Нагадаємо, раніше Андрій Рева розкритикував верифікацію доходів пенсіонерів, яка по-суті не відповідє дійсності через відсутність взаємодії перевіряючих органів.

Теги: Андрій Рева, накопичувальна пенсійна система, крах

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори