Рада розширила межі Маріуполя

Суспільство
20.05 12:35
672
0

Верховна Рада змінила межі Маріуполя і трьох районів Донецької області. Зокрема, до складу міста увійде Виноградненська сільрада.

За цю постанову проголосували 239 народних депутатів з 354 зареєстрованих в сесійній залі.

До Волноваського району приєднали кілька населених пунктів Новоазовського та Тельманівського районів, які підконтрольні українській владі. При цьому формально вони входили до складу району, адміністративний центр якого розташований на непідконтрольній території.

Разом з тим, територія Виноградненської сільської ради, яку раніше передали від Новоазовського до Волноваського району, не має з цим районом спільного кордону, зручних транспортних комунікацій та інших зв'язків.

"Територіально найближче до населених пунктів Виноградненської сільської ради Новоазовського району є місто Маріуполь. З урахуванням викладеного доцільним є віднесення зазначеної вище території, підпорядкованій постановою Верховної Ради Волноваському району, до міста Маріуполь", - йдеться в пояснювальній записці.

Читайте також: Біля Маріуполя бійці розвели курей в окопах

Відзначається, що приєднання цієї території до Волноваського району ускладнює отримання соціальних, транспортних послуг, виплату зарплат і пенсій та створює масу інших незручностей.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори