У Києві демонтують «незручні» рекламні банери

Суспільство
22.05 21:45
Олена Вовченко
1458
0

Столична громадська організація "Рух за реформи" уклала договір з "Київрекламою" про розміщення у столиці власних банерів. Але за кілька днів їх почали знімати самі працівники "Київреклами".

Причина – на рекламних банерах були написані незручні питання до київської влади. Про це заявив голова громадської організації Андрій Турій. На них написали запитання до киян, чи задоволені вони нинішньою владою?

"У нас не було політики, агресії чи пропаганди. Це звичайні борди. На жаль, укладення договорів з операторами зовнішньої реклами не дає ніяких гарантій. Наші борди демонтують відразу через тиждень після їх розміщення", - заявив Турій.

Ні в КМДА, ні в компаніях "Octagon" та "SV-Outdoor", яка вивішувала борди, демонтаж реклами ніяк не коментують.

Демонтує їх комунальне підприємство "Київреклама". 14 травня Віталій Кличко звільнив з посади керівника підприємства Олега Калініченка, зараз його обов'язки виконує Наталя Гончарова.

У "Київрекламі" "Знай" пояснили, що з'ясують, чому демонтують борди.

"У нас нове керівництво. Можливо, борди було розміщено з порушеням. Може, сталася помилка" - відповіли нам у приймальні виконуючої обов'язки.

У лютому прокуратура відкрила кримінальне провадження проти "Київреклами" за розтрату 2,5 млн. грн. Депутат Київради Василь Гацько стверджує, що ринок реклами у столиці на 50-90% перебуває в тіні.

Закон "Про рекламу" забороняє використовувати у ній елементи жорстокості, насильства, порнографії, цинізму, приниження честі та гідності. Втручатися у форму та зміст заборонено.

Автор матеріалу: Олена Вовченко

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори