Половина податків "проходить" повз пенсійний фонд

Суспільство
21.07 09:58
711
0

Близько половини податків до пенсійного фонду, не доходять до нього. Згідно зі статистичними даними, в Україні на одного працюючого припадає один пенсіонер, а так як приріст населення в країні незначний, і в майбутньому значних змін не очікується, то, природно, відбувається старіння нації. Тобто в майбутньому на одного працюючого припадатиме вже кілька пенсіонерів, пише "Антикор".

Міністр соцполітики Андрій Рева попереджає: Україна доведеться збільшити пенсійний вік до 67 років. Крім того Рева зазначив, що МВФ поки не наполягає на цьому підвищенні. Але один з радників Президента України стверджує, що для виділення чергового траншу МВФ ставить обов'язкова умова - підвищення пенсійного віку.

Читайте також: Бізнесмени наполегливо занижують зарплати українцям

Підняти пенсійний вік доведеться, проте ніхто з парламентаріїв не хоче стати автором такого проекту.

На думку Андрія Блінова вважає, що треба знайти спосіб, щоб стимулювати громадян України платити податки і одночасно вести боротьбу з тіньовою економікою. Блінов стверджує: 40% всієї економіки України знаходиться в тіні. А це означає, що з 40% доходу кошти в пенсійний фонд не надходять.

Андрій Блінов стверджує: є ще одна причина, яка не дозволяє підвищити пенсії - демографія. У країні один працюючий утримує більше одного пенсіонера. При тому, що для можливості підняття пенсії необхідно, щоб при чисельності населення в 42 мільйони чоловік, хоча б 21 млн працювали і сплачували податки до пенсійного фонду.

Як показує статистика, при 18 мільйонів працюючих ЄСВ в пенсійний фонд сплачують тільки 9,5 мільйона чоловік. При такому співвідношенні неможливо піднімати рівень пенсії.

Теги: Пенсія, вік, гроші, зарплата, фонд

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори