Клюєв намагався вилетіти до Австрії

Суспільство
03.06 20:42
1173
0

Народного депутата Сергія Клюєва в аеропорту "Бориспіль" затримала прикордонна служба. Він намагався вилетіти у австрійський Відень.

Нардеп заявив, що заборона є незаконною і позбавляє його права на захист, а також можливості донести власну позицію офіційним органам ЄС, повідомляє РБК-Україна.

"Вся країна була свідком прийняття політично мотивованого, але абсолютно незаконного та необґрунтованого рішення Верховної Ради про дачу згоди на притягнення мене до кримінальної відповідальності", - заявив він.

Влада, за словами нардепа, обмежує свободу його переміщення.

Клюєв зазначив, що 5 червня в Брюсселі будуть розглядати питання про продовження введених проти нього санкцій Євросоюзу.

"Мені необхідно було зустрітися з моїми представниками в ЄС, з адвокатами і дати офіційні пояснення чиновникам в ЄС для захисту своїх прав. Моя поїздка туди була запланована задовго до розгляду питання Верховною Радою", - наголосив він.

Клюєв повідомив, що не буде переховуватись і надалі з'являтиметься в Генеральній прокуратурі за всіми викликами.

Читайте також: Клюєва дозволили притягнути до кримінальної відповідальності

"Я, хоч не зобов'язаний був це робити, повідомив органи слідства про необхідність виїзду за кордон. Я зацікавлений у відкритому і публічному процесі, в якому, я впевнений, доведу свою невинність", - наголосив нардеп.

Нагадаємо, у середу 287 народних депутатів проголосували за дозвіл про притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Сергія Клюєва.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори